Ministarstvo vanjskih i europskih poslova RH

Svi hrvatski ministri vanjskih poslova

 

dr. sc. Miro Kovač

Ministar od 23.1.2016. do 20.10.2016.


prof.dr.sc. Vesna Pusić

Ministrica od 23.12.2011. do 22.1.2016.


Gordan Jandroković

Ministar od 13.1.2008. do 23.12.2011.


mr. sc. Kolinda Grabar-Kitarović

Ministrica od 17.2.2005. do 12.1.2008.


dr. Miomir Žužul

Ministar od 23.12.2003. do 17.2.2005.


Tonino Picula

Ministar od 27.01.2000. do 22.12.2003.


dr. Mate Granić

Ministar od 28.05.1993. do 27.01.2000.


dr. Zdenko Škrabalo

Ministar od 09.06.1992. do 28.05.1993.


dr. Zvonimir Šeparović

Ministar od 31.07.1991. do 27.05.1992.


dr. Davorin Rudolf

Ministar od 03.05.1991. do 31.07.1991.


dr. Frane Vinko Golem

Ministar od 08.11.1990. do 03.05.1991.


mr. Zdravko Mršić

Ministar od 31.05.1990. do 08.11.1990.